5.0/5 rating 1 vote
Eurofestival St.Tropez (FR) (zrušeno covid 19)

Zdravím všechny Hogáky,

tak jak již víte ze schůze rád bych se angažoval v zajištění akce a noclehu na Euro Festu v Sait Tropez.

Předně bych chtlěl napsat zatím jaké mám informace. Jsou prozatím k mání Bungalovy, které musíme objednat a zaplatit do předu.
Minimálně je ubytování na 3 dny, předpokládám, že by jsme byli minimálně na 4 noci, což je od 7.5. do 10 .5 rána. Pak odjezd domů.

Tak jak jsem se s některými bavil, minimální doba cesty je dva dny. Tudíž je to o tom, kolik nás pojede, a zda se budeme všichni vracet v sobotu, a tím pádem je to o jednu noc méně. (podle mne to na cenu bungalovu nebude mít vliv).

Takže než dostanu informace o ubytování, potřeboval bych vědět kdo by chtěl všechno jet.(celkový počet lidí včetně spolujezdců) Chtěl bych určit pohodovou trasu, a je na Vás jestli tam pojedeme dva dny, nebo tři na pohodu kolem pobřeží. Trasu upředním a navrhnu na základě Vašich představ a kolik nás nakonec pojede, Zatím mne oslovil Standa, Petr Andiel, Fery, Aleš Tůma, a další o této cestě uvažují. Hodně taky trozhoduje počasí, které předpokládám že bude v Sait Tropez nádherné, a podívat se bude kam.

Jestli tedy vyjedeme v úterý 5.5. nebo 6.6. nechám na většině. Tu cestu tam si můžeme krásně užít, Možnosti jsou velké. Co se týká návratu, sám navrhuji cestu po dálnici na Toríno, Miláno do Villachu, tam přespat a následně v neděli dojez domů. Vše v podstatě po dálnici, kde by jsme to měli v pohodě za dva dny zvládnout.

Tak jak jsem již psal, cesta tam je o počasí a počtu dní, to nechám na Vás k čemu se přikloníte. Je třeba si uvědomit, že pokud vyjedeme ve středu 6.5. přijedeme v pozdějších odpoledních hodinách na místo, což si myslím je zbytečně na honem. Za sebe navrhuji, vyjet odpoledne 5.5. přijet do Villachu na večer, je to jedno v kolik. Volil bych hotel, a následně máme dost času ve středu a čtvrtek 7.7. dostavit na Eurobail v pohodě a na dobrý čas.
Jinými slovy to znamená, spát ještě někde po cestě, a jet na pohodu třeba přes Janov, San Remo ,Monako, Nice, Cannes, až do Saint Tropez podél pobřeží. A nebo zvolit jinou trasu, možností je dost. Je to taky o počtu motorek a zajištění ubytování na cestu tam a zpět.

Proto bych Vás chtěl tímto poprosit, kdo má vážný zájem a je rozhodnut jet, prosím dejte mi informaci, podle počtu lidí zvolím ubytování, o kterém vás budu předem informovat. Čím více lidí, tím by to mělo být levnější. Pokud budete schopni mi to nahlásit do konce týdne, bylo by to super, já mezi tím snad již budu mít více informací o noclehu a budeme ladit datum výjezdu, a případné noclehy tam i zpět.

Čekám tedy na Vaše příhlášky, (prosím do týdne) předpokládám, že noclehy v Seint Tropéz budeme muset platit do předu, počítejte s tím, že budu peníze vybírat a platit vše na jednou. O hotelích v průběhu cesty Vás budu ještě informovat, jakmile budu vědět počet lidí a následně dny které budeme mít na cestu tam i zpět.

Přeji příjemný den Karel Kejda


Harley Owners Group Ostrava Chapter, spolek

QR kód

© 2020 Petr Sonnenschein